mail Skontaktuj się z nami

Szkolenia z "Stylizacja rzęs"

Centrum Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego

Szkolenie z przedłużania rzęs metodą 1:1 - 8...

Technika ta jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej klasycznych sposobów stylizacji rzęs. Delikatnie podkreśla spojrzenie, a jednocześnie sprawia, że oczy wyglądają lekko i naturalnie. Zabieg zapewnia maksymalny komfort podczas noszenia i jest ciekawą alternatywą dla kobiet, które chcą zaoszczędzić czas na codziennym tuszowaniu rzęs mascarą.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Trwała na rzęsy - 6 godzin

Trwała na rzęsy wykonywana jest w celu długotrwałego wymodelowania rzęs oraz utrzymującego się delikatnego ich podkręcenia. Stosowany jest na proste rzęsy. Trwała na rzęsy pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu, przeznaczanego na modelowanie rzęs z użyciem zalotki.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Henna pudrowa - 6 godzin

Henna pudrowa to alternatywa dla klasycznej henny i sposób na nadanie odpowiedniego kształtu i koloru brwiom. To naturalny preparat pochodzenia roślinnego, którego od dawna używa się do barwienia, zarówno ciała jak i włosów. Henna pudrowa od jakiegoś czasu zdobywa coraz większą popularność jako zabieg upiększający, a także pielęgnujący na brwi. Proszek zawiera substancje wzmacniające, takie jak odżywcza witamina E i opóźniająca procesy starzenia witamina C. Stylizacja za pomocą henny pudrowej jest bezpiecznym zabiegiem i nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosa.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Henna brwi i rzęs - 8 godzin

Henna to barwnik roślinny produkowany z laswonii bezbronnej. Jest ona wykorzystywana już od setek lat. Dziś służy to podkreślenia i przyciemnienia brwi i rzęs. Nie jest to trwały barwnik, zmywa się po około kilku tygodniach, jednak jego systematyczne stosowanie powoduje, że przy każdym kolejnym zabiegu potrzeba mniej barwnika do wykonania koloryzacji. Henna korzystnie wpływa na stan włosków brwiowych oraz rzęs. Stają się one naturalnie gęstsze i mocniejsze.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt
close
Koszyk