mail Skontaktuj się z nami

Szkolenia z "Medycyna estetyczna"

Centrum Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego

Pigmentacja skóry głowy - 16 godzin

Mikropigmentacja włosów polega na pokryciu skóry głowy tysiącami punktów, które do złudzenia przypominają naturalne cebulki. Punkty te – imitujące krótko ścięte włosy – tworzone są z kilku odcieni naturalnego pigmentu, który umieszczany jest w skórze. Zabieg zatem trochę przypomina wykonywanie tatuażu – ale różni się od niego w sposób znaczący.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Usuwanie źle wykonanych makijaży permanentnych...

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego polega na rozbijaniu barwnika za pomocą wiązki promieniowania laserowego, która dociera idealnie w głąb skóry. Światło lasera uszkadza barwnik i powoduje jego rozbicie na mniejsze cząstki. Te z kolei są usuwane z naszego organizmu za sprawą działania specjalnych komórek żernych. Aby laserowe usuwanie makijażu permanentnego brwi czy ust było całkowicie skuteczne, zazwyczaj niezbędnych jest kilka zabiegów.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Kwas hialuronowy - 8 godzin

Zabieg wypełniania kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Nici PDO - 8 godzin

Nitki PDO to krótkie nici z których kosmetolog tworzy na odpowiedniej głębokości pod skórą swego rodzaju rusztowanie, które podpiera skórę i widocznie redukuje widoczność zmarszczek. Dodatkowo działa stymulująco na poprawę sprężystości skóry przez co można uzyskać efekt odmłodzenia

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Peelingi medyczne - 8 godzin

Peeling medyczny to zabieg polegający na kontrolowanym złuszczeniu martwego naskórka i głębszych warstw skóry za pomocą substancji chemicznych (kwasów). Substancje te przenikając w głąb skóry, mobilizuje ją do odnowy i regeneracji. Peeling medyczny doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju niedoskonałościami skóry, stanowi także element profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Botox - 8 godzin

Botoks to jeden z najstarszych preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Od 20 lat używanych z dużymi sukcesami również w innych dziedzinach (leczenie bruksizmu czy nadpotliwości). Botoks to oczyszczona toksyna botulinowa typ A, która dzięki iniekcji podskórnej pozwala nam na wygładzenie, niwelowanie zmarszczek. Zabiegi Botoksem są jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Lipoliza - 8 godzin

Lipoliza jest bezinwazyjnym, nieoperacyjnym zabiegiem medycyny estetycznej, którego celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała, a w efekcie modelowanie sylwetki lub korygowanie innych niedoskonałości, takich jak np. cellulit.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Osocze - 8 godzin

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to preparat pozyskiwany z krwi autologicznej (własnej pacjenta), w którym stężenie płytek krwi jest większe niż w osoczu fizjologicznym (naturalnym). W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe najczęściej wykorzystywane jest w celu odnowy skóry twarzy i leczenia łysienia, a także w celu korekcji blizn potrądzikowych i rozstępów. Podczas tzw. wampirzego liftingu PRP, przywraca skórze jędrność i prawidłowy koloryt. Dzięki połączeniu osocza bogatopłytkowego z mezoterapią skóry głowy dochodzi do przejścia mieszków włosowych od stanu uśpienia do stanu aktywnego, a w konsekwencji – do pobudzenia odrastania włosów.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Mezoterapia igłowa - 8 godzin

Mezoterapia igłowa jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Przynosi efekt liftingu, poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz modeluje kontury twarzy. Jest skutecznym orężem w redukcji zmarszczek mimicznych. Redukuje cellulit i ogranicza wydzielanie sebum.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Wolumetria poziom podstawowy - 8 godzin

Wolumetria twarzy, czyli lifting i modelowanie konturów twarzy ma za zadanie skorygować lub przywrócić właściwy kształt twarzy i nadać jej młodszy, harmonijny wygląd. Wolumetria pozwala powstrzymać oznaki starzenia skóry związane z utratą objętości, wyrównać kontur, wypełnić zapadnięte policzki i podnieść owal twarzy. Kwas hialuronowy pomaga również przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia skórze oraz spłycić zmarszczki.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt
close
Koszyk