mail Skontaktuj się z nami

Szkolenia z "Fryzjerstwo damskie"

Centrum Szkoleń i Doskonalenia Zawodowego

Strzyżenia damskie - 8 godzin

Strzyżenie to zabieg składający się z wielu czynności, jakie fryzjer wykonuje na włosach porastających głowę klienta. Zatem znajomość budowy głowy i porostu włosów stanowi podstawę w nauce strzyżenia. Można powiedzieć, że strzyżenie jest podstawowym zabiegiem fryzjerskim, który usuwa pewną ilość włosów wraz z nadaniem im pożądanej formy. Strzyżenie wytycza zarys fryzury i tworzy nowy kształt.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Upięcia i koki - 8 godzin

Upięcia włosów niezależnie od sezonu cieszą się niegasnącą popularnością wśród fryzur dla długich włosów. Misterne koki i podpięcia – często wzbogacone dodatkowymi ozdobami są pomysłem na eleganckie wyjścia. Fantazyjny kok wybieramy często na zabawę karnawałową lub sylwestrową.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Koloryzacje - 8 godzin

Koloryzacja (in. farbowanie) włosów to zmiana naturalnego lub uprzednio zmienionego koloru włosów za pomocą środków chemicznych. Można wyróżnić trzy główne rodzaje farb do włosów, które umożliwiają koloryzację zmywalną, półtrwałą (np. ton w ton) oraz trwałą.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Przedłużanie włosów - 8 godzin

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to bezinwazyjny i bezbolesny zabieg, który polega na doczepianiu sztucznych włosów do naturalnych: pojedynczo lub pasmami. Celem jest przedłużenie i zagęszczenie w taki sposób, aby nie dało się odróżnić doczepianych włosów. Istnieje kilka metod przedłużania włosów; do najbardziej znanych należy keratynowa, na mikroringi, ultradźwiękowa i clip-in

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Nanoplastia włosów - 8 godzin

Nanoplastia włosów jest zabiegiem fryzjerskim prostującym włosy. Przy czym warto dodać, że poradzi sobie nawet z włosami bardzo kręconymi, niezdyscyplinowanymi, kędzierzawymi czy afro. Podczas zabiegu w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne, które zmieniają „kształt” włosa. Składnikiem, który w przypadku nanoplastii włosów odpowiada za efekt wygładzenia i wyprostowania włosów, jest karbocysteina oksoacetamidowa. Stanowi ona połączenie kwasu glioksylowego, cysteiny oraz kwasu octowego.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt

Laminowanie, botoks oraz prostowanie na stałe -...

Keratynowe prostowanie włosów zwane również prostowaniem brazylijskim to zabieg którego celem jest odbudowa struktury włosów. Co więcej, intensywnie nawilża on i odżywia pasma. Podczas zabiegu na włosy aplikowana jest keratyna, jest naturalnym budulcem włosa.

Nanoplastia włosów jest zabiegiem fryzjerskim prostującym włosy. Przy czym warto dodać, że poradzi sobie nawet z włosami bardzo kręconymi, niezdyscyplinowanymi, kędzierzawymi czy afro. Podczas zabiegu w strukturę włosa wprowadzane są substancje aktywne, które zmieniają „kształt” włosa.

Poznaj szczegóły arrow_right_alt
close
Koszyk